Monday, February 27, 2012

Pavasario Spindulėlis

       Mano "žiemos sode" iš penkių vazonų :) apsigyveno maaaažas (18 cm) padarėlis. Jis ( ne, greičiausiai, tai ji...) dar neturi vardo - žodžiai "pavasario spindulėlis" tai mano svajonės apie saulelę bei šilumą po ilgos ir nuobodžios žiemos. Pavargus nuo žieminio monochromo, rankos pačios paėmė švelnų persikinį kailiuką, gėlėtą medvilnę - ir gimė dar vienas meškiukas-drugelis. Akutės liūdnos, nes pro langą mato kol kas tik sniego baltumas...
       Meškutė pasiūta iš moherinio kailiuko bei medvilnės, turi visus priklausomus meškiukui Tedžiui sujungimus, akys išpieštos rankomis, nosytė siuvinėta ir vaškuota. Mergaitė kimšta vilna bei stiklo granulėmis, tonuota aliejumi. Turi minkštą kilimėlį-gėlytę.

2 comments:

 1. Linkiu, kad šis mielas padarėlis kuo greičiau atneštų glėbį šilumos :)man ji primena kažkuo mokinukę, gal dėl lankelio :)

  p.s. ji tikrai ne tigriukė :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ačiū, Neri. Tikriausiai, laiku paklausiau pas mergaitę, kuo ji norėtų būti, tigriuke ar meškute - gerai, kad neapsirikau, sunkoka būtų gyventi svetimame kailyje, nors ir tokios gražios spalvos :)

   Delete